ANASAYFA BELDEMİZ CANLI YAYIN GALERİMİZ KURUMLAR NOSTALJİ TARİHÇE VİDEOLAR WEBMASTER
ZİYARETÇİ TRAFİĞİ
» Bugün Gelen 57
» Toplam Ziyaretçi 952954

KÖŞE YAZARLARIMIZ:

             
    
       Mehmet KORKMAZ
     MEHMANLI'YI ÖZLEDİM:
 

FOTO ALBÜM ARŞİVLERİ

MEZARLIK ZİYARETİ:

KESMETEPE'DE BULUNAN RESMİ KURUMLARIMIZ:

 
          Beldemizdeki Resmi Kurumlar sırasıyla : Belediye hizmetleri, Sağlık Hizmetleri Aile Hekimliği ve İlköğretim Okulu bulunmaktadır.
 
 
Belediye Hizmet Binamız beldemizin kuzeyindedir.Belediyemiz personeli 10 tane memur ve 20'nin üzerinde belediye işçisi ile belde halkına hizmet etmektedir..

  Beldemiz, Kesmetepe İlköğretim Okulu 3 ayrı binada bulunan 8 derslikle eğitim öğretim hizmeti vermekte.Okulumuzdan mezun olan çocuklarımızın büyük bölümü Çakırhüyük lisesi ve çevre ilçelerdeki ortaöğretim kurumlarında tahsillerine devamederler.Okur Yazar oranımız Türkiye standartlarının üzerinde olup tahsile büyük önem verilir. Beldemizde halen 300'ün üzerinde kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan hemşehrilerimiz bulunmaktadır.Beldemiz İlköğretim okulunda Milli bayramlar bir şenlik havasında geçer. Öğrenciler haftalar öncesi bayram hazırlıklarına başlarlar.Kasabamız halkının milli bayramlara katılım oranı çok yüksektir.Bayram günü tüm işler askıya alınır kadınlı erkekli bayramlar izlenir.

     Beldemizdeki hizmet sırasına göre resimde gördüğünüz: Kasabamız Emekli öğretmenlerinden Mehmet Emre,Vakkas Korkmaz,H.Yusuf Korkmaz,Seydi Koca,Ömer Korkmaz,Ve Vakkas TAŞ Kasabamız ilköğretim okuluna emek vermişlerdir,Bu Öğretmenlerimiz Kesmetepeyi Kesmetepe yapmıştır.Şuan Emekli Olan bu eğitimcilerimiz Gerek verdiği eğitim, gerekse Toplumsal ahlakından dolayı büyük saygı görür.Tüm milli bayramlarda okulumuz tarafından protokola davet edillir..

Sağlık Ocağımız 3 köye hizmet vermekte olup,mevcut personelin nüfusumuza oranı yetersiz kalmaktadır. Sağlık ocağımızda bulunan personel beldemizde ki Lojmanda ikamet ettiğinden Görevi dışında da günün 24 saati halkımızın sağlık sorunlarıyla ilgilenmektedirler.

SİTE İÇİNDE ARAMA:


Gelişmiş Arama

KESMETEPE'DE HAVA

 GAZIANTEP

ANKET

Websayfamızın haber güncelliğini değerlendir.

Tüm Anketler

DÜĞÜN NİŞAN ALBÜMLERİ